Thursday November 21, 2019
Register

hotels-macedonia-logo1

PDF
Print
E-mail
Hotel Green Center - Gili

greeen gili

address: Goce Delcev 45

phone: (042) 213 597

phone 2: (042) 222600                         

web: http://www.gchilton.com

 

Хотел  Hotel Green Center - Gili доби нови размери, односно го зголеми својот капацитет за уште 7 соби и апартмани ( вкупно 21 ) со прекрасни услови кои во секој поглед ги задоволуваат потребите на гостите.

Секоја соба и апартман нуди услови како што се ноќевања со доручек, полупансион и полн пансион, телевизор ( кабелска програма ), директна телефонска линија, слободна интернет конекција, клима уреди, ладење/греење, мини барови, собна послуга, фитнес центар, сауна и слично.

Според потребите на гостите хотелските соби може да се еднокреветни, двокреветни и трокреветни со максимална комфорност и различен избор на бањи, односно соби со туш кабини, со кади, со џакузи или комбинирано.

Доколку ви е потребен простор за одржување на семинари, презентации, конференции или предавања на најгорниот кат се наоѓа летната тераса и панорамскиот ресторан кој нуди две сали за овие потреби вклучувајќи ја и потребната техничка опрема и секако вкусната храна со висок квалитет.

Green Centar Hilton ве поканува да го посетите хотелот и ресторанот, двата со европски стил, прекрасно опремени и со услови за пријатни и незаборавни моменти.

ВИ БЛАГОДАРИМЕ НА ПОСЕТАТА И ВИ ПОСАКУВАМЕ ПРИЈАТЕН ПРЕСТОЈ!

 DSC 0039   10   Picture 024  

 GCH-S4.01   GCH-S1.01   DSC 0021

 terasa 2   GCH-S4.06   GCH-sauna

 

Translate

English Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

S5 Box

LoginRegister

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.